Piibumeka Vesipiibukohvik Tallinnas

Vesipiibukohvik Piibumeka on hubane, mõnusalt liigendatud piibunurkadega vesipiibubaar, kus saad melu keskmes oma seltskonnaga hubaselt shishat nautida. Asume otse Vabaduse väljaku serval Tatari 1, Tallinn. Tule naudi parimast vesipiibutubakast ja enam kui 10 aasta jooksul kogutud kogemuste baasil valmistatud retseptide põhjal valmistatud vesipiibumaitseid. Piibumeka baarist saad tellida kohvi, teed, alkohoolseid ja mittealkohoolseid jooke.

Kui kere heledaks läheb, siis üle ukse asuv tänavatoidu restoran LOCA pakub klassikalisi roogi kõikjalt maailmast. Paljudest olemasolevaist toitumisvõimalustest  on vaevalt miski nii unikaalne kui see, mida pakub tänavatoidurestoran LOCA: olgu  see krõbekana, pitsad, salatid, supid, võilevad või joogid.

LOCAs kasutatakse parima kvaliteediga linnuliha, mille valmistamisel kasutatakse Airbakes süvapraadimist, mis võimaldab maitse säilitamist ilma liigse rasvata. LOCAs on mugavalt araabiapärased vesipiibu toad, kus saab nautida laia valikut erineva maitsega vesipiipe.
 
Lisa informatsiooni saamiseks külasta vesipiibukohvik Loca kodulehte.