Vesipiibu telk ja vesipiibu nurk

Parim vesipiibutuba Tallinna vanalinnas, firmapiduSeda teenust pakume Eestis ainukestena. Organiseerime teie firma või erapeole vesipiibu telgi või vesipiibunurga, kus on idamaine atmosfäär, vesipiibud ja meie esindaja, kes piipusid läidab ja külalisi igakülgselt abistab ja konsulteerib.

Vesipiibu telk

Suvel pakume teile vesipiibunurka vesipiibu telgis, vabas öhus. Telgi suurus:32 m2 ja terrass samapalju lisaks.Telk on kaunistatud araabia linadega ,põrand kaetud vaipade ja patjadega, kus on ülihea löögastuda piipu ja kokteili nautides!

Vesipiibu telk ja terrass mahutavad 50 inimest korraga (10- 12 piipu).

Vesipiip üritusel

Kaasas on lai valik aroomitubakaid, kust igaüaks oma lemmiku leiab, olgu ta mees või naine, suitsetaja või mitte. Meil on ka ühekordsed huulikud ja nikotiini- ja suitsufiltrid, mille saab iga huviline ja mis tagab steriilsuse.

Vesipiibunurga hinnad alates 200 € , vesipiipude arvust ja tegutsemisaja pikkusest!

Tõesti, see on parim teenus Eestis!!!

Vesipiibu nurk

Meie poolt on ka vajadusel idamaised dekoratsioonid. Hinnad sõltuvad peo pikkusest, toimumiskohast, külaliste arvust jms., aga jäävad alati soodsaks ja kõigile vastuvõetavaks.

Vöimalus rentida ka vesipiip üritusel 15 € +KM ööpäev üks piip (tagatis 60 € piibult).Mitme piibu rendil hind soodsam...

Helista tel + 372 5500600   või maili  marti@pizzakoju.ee julgesti ja küsi pakkumist, ning olen kindel et jõuame kokkuleppele!